HAKKIMIZDA

Hastanelerde ve kliniklerde olduğu kadar günümüzdeki gibi salgın dönemlerinde de toplum içerisinde insan sağlığını koruyucu tıbbi ekipman kullanımı son derece önemlidir. Medikasol, uzman personeli ve Dünya Sağlık Örgütü standartlarında üretim tesislerine ve ürün kalitesine sahip çözüm ortakları ile birlikte daha iyi ve daha sağlıklı bir dünyanın savunucusu rolünü benimsemiştir. Gerek sağlık çalışanları, gerekse toplum sağlığı için ihtiyaç duyulan hizmeti ve ürün seçimini dünyanın dört büyük kıtasındaki müşterilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz.

Ekibimiz size en iyi müşteri hizmetini, kaliteli tıbbi malzeme seçimini ve bilgili, anlayışlı bir müşteri deneyimi sunmaktan gurur duyar.

Misyonumuz

 • Dünyadaki sağlık pazarı katılımcılarının ihtiyaç duyduklarında uygun fiyatlarla uygun ekipmanlara ihtiyaç duydukları inancımıza dayanarak, sağlık ürünlerinin toptan satışını yapmak,
 • Tıbbi ve sağlık ürünleri ile ilgili verdiğimiz hizmetlerde Medikasol ürünlerini dünyanın her yerinden müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla sunmak,
 • Dünya genelindeki kamu ve özel hastanelerin ihtiyaçlarını karşılamak,
 • Sağlık projelerine katılmak (tıbbi cihaz ve ürünlerin tedariki),
 • STK’lar ve Yardım / İnsani Yardım Kuruluşları için hizmet sunmak,
 • Klinik araştırmalar için tedarik sağlamak Medikasol’ün şirket misyonlarıdır.

Vizyonumuz

 • Medikasol; müşterileri, ortakları ve çalışanları ile birlikte, uygun fiyatlı medikal ekipmanların ülkeye veya kökene bakılmaksızın tüm dünyadaki sağlık hizmeti katılımcıları için kolayca erişilebilir olması gerektiğine inanmaktadır.
 • Bu nedenle, iş şeklimizi yönlendiren temel inancımız basittir: rekabetçi fiyatlarla ürünlerimizin, dünyanın her köşesinde sağlık hizmetlerindeki her paydaşın erişiminde olması gerekir.
 • Sıfır tolerans politikasına sahip standart çalışma prosedürlerimiz, tedarik, depolama ve teslimatların işlenmesinde sürekli olarak yüksek bir hizmet seviyesi sağlar.
 • Çok uluslu düzeyde takip ettiğimiz kalite yönetim sistemi, müşterilerimizin isteklerine göre kişiye özel bir çözüm elde etmelerini sağlar.
 • Müşterilerimizi her zaman bilgilendirmeye ve ilgili belgelerin yanı sıra, ön sipariş döneminden posta teslimine kadar gönderilerinin ilerlemesine tam erişime sahipler.
 • Medikasol, tüm hizmetlerini özellikle kalite standartları ve maliyet etkinliği açısından sürekli olarak geliştirmektedir.

Alanında ProfesyonelUluslararası Güvenilirlik

Medikasol, uluslararası bazda tıbbi malzeme temini konusunda uzmanlaşmış bir ana tedarikçidir. Hizmetini küresel ölçekte genişletmek amacıyla kurulan şirketimiz, şu anda pazarın ayrılmaz bir parçası olmayı sürdürmekte ve kalitesinden taviz vermeden sürekli gelişim hedefiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlıklı Dünya, Sağlıklı YaşamSosyal Sorumluluk

Medikal ekipman alanında sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi ile yalnızca ülkemizin değil dünyanın dört bir yanında tıbbi malzeme eksikliğinden muzdarip bölgelere parçası olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri ile katkıda bulunuyoruz.

Kalite ve DeneyimGeniş Tedarik Zinciri

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana tedarik, depolama ve nakliye çözümlerini etkili bir şekilde uygulayan güvenilir ve kaliteli bir tedarik zinciri oluşturmak için her yönüyle yetkinliğini geliştirmektedir. Sahip olduğumuz ağ ile talep edilen tüm ihtiyaçlara hızlı ve güvenir çözümler üretmek birincil hedefimizdir.

SAĞLIKLI BİR DÜNYA İÇİN KORUYUCU SAĞLIK ÜRÜNLERİ